Шлакоблок, ціни в Вінниці

Шлакоблок, ціни в Вінниці

24.07.2020 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Якщо звичайний проект «зроби сам» займає лише частину дня і вимагає мінімальних зусиль, то це не звичайна робота. Проте, при ретельному плануванні процес може бути простим, і проект, безумовно, в межах досяжності — за умови, що у вас є сили, щоб підняти і розмістити 30-фунтові шлакоблоки. Шлакоблок в Вінниці ви можете заказати тут https://vinnica.kub.in.ua/muruvalni-materialy/shlakoblok/.

Шлакоблок, ціни в Вінниці

З усіх задіяних навичок робота з мінометом може бути найбільш складною, так як для цього потрібна деяка техніка і спритність. Але незалежно від вашого рівня кваліфікації або досвіду, ці покрокові інструкції від можуть допомогти вам перетворити купу шлакоблоків в привабливий, довговічний елемент вашого жорсткого ландшафту.

Однак, перш ніж читати далі, важливо відзначити, що кожна стінка блоку, структурна чи ні, вимагає міцної опори. Оскільки існують різні визначення того, що складає основу, відповідну будівельним нормам, в наступних інструкціях передбачається, що готовий до перевірки фундамент вже існує. Якщо вам потрібна допомога в розумінні відповідних будівельних норм і правил у вашому муніципалітеті, обов’язково зв’яжіться з підрядником, інспектором або фахівцем із забезпечення дотримання кодексу.

Читайте также:  Покупка профнастила

Кладка стін з керамзитобетонних блоків може здійснюватися кількома способами. Який саме застосуємо в певній ситуації, буде залежати від безлічі факторів.

Кладка в підлогу блоку

Цей спосіб ідеальний для підняття коробки будівлі, що не використовується як постійне місце проживання, наприклад, дача, сарай, гараж. Посилюються бетонні ряди арматурою діаметром 10 мм через кожні 4 ряди. Обов’язковий армопояс. Утеплення проводиться за бажанням мінеральною ватою. Укладаються блоки на ліжко в один ряд уздовж всіх стін зі звичайною перев’язкою.

Кладка в блок

Розглянутий спосіб передбачає кладку стін, що дорівнює довжині цегли з почерговим вкладанням точкових і ложкових рядів з перев’язкою. Нарощувати стіни таким чином можна як для житлових будинків, так і для сезонних споруд. Також обов’язково проводити армування через кожні 5 рядів арматурою або сіткою.

Шлакоблок, ціни в Вінниці

Тепер, коли ви застосували шар розчину до основи, переходите до укладання першого шару шлакоблоків. Почніть з одного кінця контуру крейди, який ви відрізали на кроці 1. Натисніть на перший блок, кутовий блок, в ступку. Будьте обережні, щоб створити 3/8-дюймовий мінометний шов на його нижній стороні. Не дозволяйте блоку зрушити з місця, так як це може змістити розчин і розладнати суглоб. Взагалі кажучи, при поводженні з шлакоблоком немає необхідності бути обережним або копіткою. Просто візьміть кожну зі сторін і, дивлячись вниз через порожнисті сердечники, встановіть блок на місце. Оскільки кутовий блок визначає вертикальний і горизонтальний рівень для наступних блоків в курсі, знайдіть час, щоб перевірити ще раз, що перший блок є рівним і правильно вирівняним. Як тільки ви задоволені, обріжте і видаліть надлишки розчину. Потім ідіть до протилежного кінця планованої стіни і, використовуючи ту ж техніку, що і раніше, встановіть ще один кутовий блок. Перевірте його рівень і вирівнювання, потім видаліть надлишки розчину. Тепер, проведіть рядок масона між двома блоками, щоб допомогти вам підтримувати рівномірний вирівнювання по мірі додавання решти курсу.