Ціна на ДВП: типи і область використання

Ціна на ДВП: типи і область використання

26.07.2020 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Деревно-стружкові плити (скорочено ДСП) представляють собою сучасний будівельний матеріал, що виготовляється з Стренд (тріски сосни) і склеюють водостійких смол, спресованих під високим тиском. На відміну від звичних ДВП, фанери і т. П., ДСП складаються на 95% з деревини, тому є найбільш екологічним матеріалом. Актуальна ціна на ДВП в Рiвному тут https://rivne.kub.in.ua/pylomaterialy/dvp-i-dsp/.

Ціна на ДВП: типи і область використання

Крім того, плити даного матеріалу відрізняються високою стійкістю до вологи, ударів, змін погоди, є тепло- і звукоізоляційним матеріалом. Плити матеріалу легко подаються обробці, легко пиляються, закріплюються шурупи, цвяхи, скобами.

Матеріал ДСП є екологічно чистим матеріалом, що дозволяє його використовувати в багатьох областях: у каркасному будівництві, обшивці поверхонь, пристрої парканів, огорож, перегородок, споруди несучих балок і багато іншого. При ремонті квартир плитами можна обшити стіни, стелі, при утеплення балконів і лоджій.

При цьому можна використовувати плити безпосередньо як теплоізоляційний матеріал, так і укладати теплоутеплітель під плити ДСП. Високі експлуатаційні властивості ДСП пояснюються особливою структурою матеріалу, розташуванням Стренд: тонкі соснові тріски довжиною до 140 мм і товщиною до 0, 5-0, 7 мм укладаються в три шари.

Читайте также:  Строительный материал в Киеве для кровли, фасада и внутренних работ

Ціна на ДВП: типи і область використання

Зовнішні шари укладаються паралельно довжині плити, а внутрішній шар — перпендикулярно. Таким чином, новий матеріал ДСП відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, тим самим роблячи його використання більш привабливим, ніж МДФ, ДСП і т. Д. Крім того, вартість плит є досить оптимальною, що також є перевагою.