Пінополістирол, ціни в Івано-Франківську

Пінополістирол, ціни в Івано-Франківську

24.07.2020 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Жорстка пінна ізоляція в будівництві

Жорстка ізоляція зі спіненого матеріалу — це інноваційний будівельний і будівельний матеріал, який може значно знизити споживання енергії в будівлі і допомогти контролювати температуру в приміщенні. Прогалини, дірки і витоку повітря можуть зробити рахунки за електроенергію надмірно високими і привести до втрати цінних ресурсів. Високоефективна пінна ізоляція може допомогти ефективно закривати зазори і перекривати витоку повітря, підтримувати температуру повітря в приміщенні і знижувати енергоспоживання будівлі. Замовити екструдований пінополістирол в Івано-Франківську ви можете на сайті https://ivano-frankivsk.kub.in.ua/uteplyuvach/pinopolistyrol/.

Пінополістирол, ціни в Івано-Франківську

Жорсткі пінопласти, виготовлені з таких матеріалів, як поліізоціанурат (поліізо), екструдований полістирол (XPS) і пінополістирол (EPS), цінуються за їх ізоляційні властивості і забезпечують довговічність, економію енергії і контроль вологості. Нижче наведені приклади різних переваг, які жорстка пінна ізоляція з поліізо, XPS і EPS пропонує навколишньому середовищу будівлі, в тому числі:

Енергоефективність. За даними Міністерства енергетики США, на опалення та охолодження припадає приблизно половина енергії, використовуваної в типовому будинку в Сполучених Штатах. Пінна ізоляція може допомогти споживачам знизити свої рахунки за електроенергію за рахунок зменшення витоків повітря і зменшення передачі тепла між внутрішньою і зовнішньою середовищем. Крім того, жорсткі пінні будівельні теплоізоляційні матеріали економлять до 40 БТЕ енергії на кожен БТЕ енергії, споживаної для матеріал і може зробити будинок до 70 відсотків більш енергоефективним. Ізоляційні матеріали, які стали можливими завдяки цим хімічним речовинам, допомагають в 200 раз заощадити енергію, необхідну для їх виробництва.

Читайте также:  Ремонт 1-комнатной квартиры. Применение клеевых смесей для плитки

Вологостійкість: коли волога проходить через стіни, це може привести до утворення цвілі і грибка в оболонці будівлі. Правильно встановлена ​​жорстка плита пінопласту забезпечує захисний шар від вологи.

Підвищене значення R: при тривалому значенні R від 3 до 5 або вище на дюйм жорсткі пінопластові теплоізоляційні плити можуть збільшити значення R всієї стіни, покриваючи дерев’яні стійки і інші частини стіни, такі як каркас, повітроводи, електропроводка і сантехніка. При правильній установці жорстка плита пінопласту утворює повний повітряний бар’єр, який зменшує проникнення повітря, що є основною причиною втрати енергії.

Пінополістирол, ціни в Івано-Франківську

Пожежна безпека: виробники пенопластовой ізоляції додають в свої продукти антипірени, щоб запобігти виникненню пожежі, обмежити поширення пожежі і звести до мінімуму шкоду від пожежі. Вогнезахисні склади в пінної ізоляції є важливою лінією захисту, коли мова йде про пожежну безпеку. Вони можуть допомогти захистити жителів будинку та осіб, які беруть перші заходи у відповідь, від смерті і травм в результаті пожежі, а також власників і жителів від втрати майна.