Яким буде колір м'яких меблів у 2022 році?

Яким буде колір м’яких меблів у 2022 році?

23.01.2022 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Диван — точка спотикання будь-якої кімнати, збирає на себе всі перші погляди. Очевидно, це суто психологічний момент – людський мозок швиденько шукає затишне містечко, куди можна пристосувати своє тлінне тіло. А якщо диван ще й кольору неймовірно привабливого, то бути цвяхом інтер’єрної програми йому до кінця своїх днів. Детально тут https://delavega.ua/news-ua/kolir-2022-roku-buzkovii-vidtinok-17-3938-very-peri.

Сьогодні поринемо в колірний диванний вихор. На порядку денному головні трендові відтінки диванів на 2022 рік.

Яким буде колір м'яких меблів у 2022 році?

Сірий

Стильний спокій та респектабельність. Бездоганно входить у будь-який інтер’єр. Диван сірих відтінків практичний до легкої непристойності, легко сходиться з будь-якими компаньйонами. Додати родзинки розважливому сірому допоможуть подушки та пледи найнесподіваніших відтінків.

Бежевий

Теплий спокій та м’який комфорт. Диван у бежевих тонах нейтральний, наче Швейцарія на світовій арені. Тиха аура бежевого кольору гармонійна і природна, як ніжний оксамит прибережних дюн. Бежевий диван – джерело душевної рівноваги та спокою всіх членів сім’ї.

Білий

Яскрава чистота. Білий диван – сама витонченість та вишукана простота. Білий допоможе перервати потік суєтних думок, відключитись від повсякденних турбот і поринути у комфортне спокійне споглядання.

Читайте также:  Зонирование помещений

Спокійний синій

Приглушений комфорт. Диван у заспокійливих синіх відтінках створює відчуття приємної безтурботності. У його м’яких обіймах можна швидко відволіктися від суєтного дня.

Спокійний зелений

М’які природні обійми. Диван у доброзичливих зелених відтінках здатний приборкати напади головного болю та згладити негативні прояви синдрому хронічної втоми. Знайдіть зручніше і заряджайте від природної батарейки.

Темно синій

Дихання океану. Глибокий синій перетворює диван на затишний притулок для медитативного релаксу, огортає аурою безпеки та дарує безтурботний сон.

Яким буде колір м'яких меблів у 2022 році?

Зелений смарагд

Вишукана м’яка естетика. Колір достатку та процвітання. Диван у смарагдово-зелених відтінках пробуджує найпотаємніші творчі пориви, наповнює відчуттям незаперечної радості та життєвої сили. Тіло від зіткнення з цим чарівним кольором насичується молодістю та енергією.

Фіолетовий

Колір нестримних фантазій та мрій, колір влади та багатства. Загадковий, трохи потойбічний шлейф проникає в кімнату разом з диваном фіолетових відтінків. Це однозначно вибір творчих, ексцентричних натур, які прагнуть пізнати незвідане.

Гірчично-жовтий

Енергетичний вибух. Тепла аура гірчично-жовтого кольору хвилями розходиться по всьому приміщенню, тонізуючи і радісно розбурхує простір. Диван у таких життєрадісних тонах підштовхує до безкорисливого спілкування, заряджає приємною теплою енергією, немов сонячні промені проникають та зігрівають кожну клітинку.

Читайте также:  Раздвижные межкомнатные двери / перегородки

Бургунді

Винна ейфорія. Диван винних відтінків вишуканий і навіть запаморочливий, але без відтінку похмілля. Терпкий колір пробуджує активність, але без ноток агресії, підштовхує до вдумливої ​​творчості та задушевного спілкування.

М’яка компанія

Диван — істота компанійська. На самоті він сумний і спустошений. Не забувайте підкинути йому класних компаньйонів. Дивани і пледи можуть вторити основному кольору дивана або грати з ним на контрасті. Погодьтеся, що ваш диван точно заслуговує на кращу компанію.

А який колір у диванних лідерах у вас?