Тротуарна плитка в Києві

Тротуарна плитка в Києві

25.08.2020 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Вибираючи плитку для благоустрою тротуарів, споживач завжди купує товар відповідно до критеріїв конструкції і дизайну. І це вірно. Але не менш важливо враховувати якість виробів, від якого залежать практичність і функціональність майбутнього покриття. Сьогодні якісна тротуарна плитка старе місто купити в Києві можна за вигідною ціною.

Тротуарна плитка в Києві

Хочете купити бруківку?

  1. При виборі обов’язково потрібно враховувати умови експлуатації і величину навантажень. Заощадивши на товщині і міцності виробів, важливо уникнути додаткового збитку від заміни окремих ділянок або всієї площі покриття.
  2. Дрібноштучну товар (невеликі за розміром вироби) простіше в укладанні, зручніше в ремонті (заміні) і краще витримує навантаження, так як має маленьку площу зламу.
  3. Світла тротуарна плитка в Києві коштує дорожче і вимагає більшого догляду, тому в місцях інтенсивної експлуатації вона менш практична.
  4. Вибирайте для пішохідних ділянок безпечний варіант з шорсткою поверхнею виробів (вібропрессованнаяплітка). Більш рівна поверхня вібролиття плитки, стійкої до впливу низьких температур, може бути слизькою в зимовий час.

Оптимальний за якістю, практичністю, безпеки і привабливості варіант — вироби з включеннями натуральних матеріалів (граніту, кварциту і гравію). Ці види елементів мощення мають фактуру і забарвлення, схожу з натуральним каменем, більш шорстку, що перевищує по міцності звичайний бетон і оригінальну.

Читайте также:  Стройматериалы в Киеве - это интернет-магазин “Атлант”

Тротуарна плитка в Києві

Критерії вибору тротуарної плитки

  • довговічність і стійкість до стирання;
  • висока міцність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • простота догляду;
  • відповідна якості вартість.

Тротуарна плитка представлена ​​широким асортиментом. Знаючи особливості найбільш популярних видів, легко вибрати варіант, найбільш відповідний для конкретних цілей замовника, функціональний та економічний.

Елементи мощення розрізняються, в першу чергу, за способом виробництва: вібролиття, вибропрессование і гаряче пресування бетонної суміші. Найбільш популярні два перших. Оптимальне поєднання ціни та якості продукції можна відзначити у вібролитих виробів. Їх міцність підвищується з допомогою спеціальних добавок, що зменшують пористість суміші. Цей вид відрізняється також великою різноманітністю форм.

Щоб уникнути небезпеки придбання продукції низької якості від недобросовісних виробників, купуйте товар від відомих виробників з хорошою репутацією. І пам’ятайте правило про безплатний сир!