Проводимо укладання плитки і вибираємо клей для плитки

Проводимо укладання плитки і вибираємо клей для плитки

08.09.2021 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Правильно підібраний клей для плитки — це гарант того, що готове покриття прослужить довгі роки без появи дефектів у вигляді відставання окремих елементів. У будівельних магазинах можна знайти безліч різновидів даного будівельного матеріалу, що відрізняються базовими характеристиками, тому можна знайти найкращий варіант для облицювання будь-якого типу поверхні.

Вибір плиткового клею — нелегке завдання для людей, які рідко займаються ремонтними роботами, так як потрібно врахувати тип кахлю, температурних умов, де буде укладатися покриття, і ще масу аспектів. Замовити клей для плитки ви можете тут https://lviv.kub.in.ua/kleyovi-sumishi/klej-dlja-plytky/.

Проводимо укладання плитки і вибираємо клей для плитки

Критерії вибору

Існує кілька ключових аспектів, на які слід звертати увагу при підборі клею для монтажу плитки. При покупці цього матеріалу важливо враховувати вказаний на упаковці термін зберігання. Прострочений клей не слід використовувати при проведенні робіт.

Крім того, потрібно врахувати вид підстави, на яке буде укладатися покриття. Правильний підбір і застосування плиткового клею дозволяє отримати якісний результат навіть при проведенні оздоблювальних робіт.

Найважливішу роль при підборі складу грають розміри і матеріал кахлю. Обов’язково потрібно враховувати умови, в яких буде експлуатуватися поверхню, так як склад, який використовується для укладання звичайної керамічної плитки у ванній або на кухні, не підходить для обробки печей і камінів або облицювання будівель.

Читайте также:  ОСП (OSB) – ориентированно-стружечная плита

Призначення і сфера застосування

Багато людей, що професійно займаються виконанням ремонтних робіт, відзначають, що коли вибираємо клей для плитки, в першу чергу потрібно врахувати, для зовнішніх або внутрішніх робіт вона буде застосовуватися.

Зовнішня поверхня буде піддаватися широкому діапазону коливань температур, підвищеної вологості, дії ультрафіолету.

При облаштуванні ганку найбільш часто застосовується склад, що володіє підвищеними вологовідштовхувальними властивостями. При облицюванні цоколя рекомендовано застосування складів, які не тільки є гідрофобними, а й забезпечують надійну фіксацію. Нерідко в цьому випадку використовуються розчини на основі смол, які забезпечують підвищену міцність покриття.

Проводимо укладання плитки і вибираємо клей для плитки

Існує і спеціальний клей для укладання тротуарної плитки на бетонну стяжку. Крім того, для виконання облицювальних робіт поза домом, в тому числі передбачають застосування Аквапанелі, а не тільки плитки, може бути рекомендовано застосування спеціальних морозостійких розчинів.

При плануванні внутрішньої обробки поверхонь вимоги нижче, так як умови експлуатації більш щадні. При цьому потрібно враховувати, в якому приміщенні буде проводитися укладання кахлю. У ванних кімнатах і на кухні рекомендується використовувати клей, який володіє високою еластичністю і вологостійкістю. Незайвим буде, якщо до складу входитиме фунгіцидну речовина. Це підвищить якість покриття, знизить ризик відставання елементів і стрімкого розмноження грибків.