Покупка ролет та жалюзі «Ролло» – гарантія якості та затишку в оселі

Покупка ролет та жалюзі «Ролло» – гарантія якості та затишку в оселі

13.02.2020 Откл Автор: Евгений Зигмунд

Масивні штори на вікнах не подобаються багатьом господиням, тому вони хотіли б їх замінити. По-перше, вони займають вільний простір в приміщенні, роблячи його менше. А по-друге, на них йде багато тканини, тому вони часто обходяться дорого. Як заміну можна використовувати жалюзі або тканинні ролети. І ось тут потрібно подумати, що вибрати, який варіант вважається більш практичним і вигідним?

Покупка ролет та жалюзі «Ролло» – гарантія якості та затишку в оселі

Тканинні ролети: чому це вигідно?

Якщо подивитися на сайті https://www.rollo.lviv.ua/mahazyn тканинних ролет, там вони представлені у великій різноманітності. А це означає, що у покупця є можливість вибору. Ось тільки треба знати, на що звертати увагу при покупці.

Вони діляться на різні види, і тут потрібно враховувати категорію як конструкції, так і тип тканини. Наприклад, полотно може бути цілісним, хоча багато хто віддає перевагу варіанту День-Ніч. Раз тканину намотується, то грає роль і розмір валу. Від цього залежить зручність користування ролетами.

Можна назвати кілька фактів, які говорять на користь ролет.

Підбираються тканини, які зовсім не бояться перепаду температур.
Це хороший тепловий екран, щоб приміщення не нагрівалася в літню пору.
Вибираються тканини з пиловідштовхуючими властивостями.
При необхідності в тандемі з ними можна використовувати і звичайні портьєри.

Читайте также:  Какие фотообои больше подходят вам?

Але все ж їх найголовніше гідність полягає в механізмі. Адже тканину тут намотується на вал, тому можна повністю відкрити вікно або тільки його певну частину. Господар сам регулює, який варіант його найбільше влаштовує. Важливо пам’ятати і про те, що вони бувають трьох видів: рулонно-касетні, касетні, а також свободновісящая.

Особливості використання жалюзі

А тепер варто розглянути варіант з жалюзі. Так точно як і ролети, завдання у них точно така: захистити приміщення від яскравого сонячного світла. А якщо мова йде про квартиру, розташовану на першому поверсі, тоді вони служать захистом і від сторонніх поглядів з вулиці. Жалюзі також бувають декількох видів, і основна відмінність полягає у використовуваному матеріалі. За цим показником виробники їх випускають таких типів:

  • алюмінієві;
  • пластикові;
  • дерев’яні;
  • тканинні.

Коли мова йде про тканинні жалюзі, то маються на увазі вертикального типу. Вони йдуть вже як окрема категорія, їх необхідно розглядати окремо.

При виборі жалюзі треба враховувати склад сім’ї. Якщо є діти дошкільного віку, тоді краще підбирати такі конструкції на вікна з пластиковими ламелями. Адже дитина може випадково або спеціально погнути алюмінієві планки. А вирівняти їх потім буде досить складно. Через це може вийти з ладу механізм відкривання і закривання жалюзі.

Читайте также:  Профильные светильники подвесные

З пластиком буде менше проблем. Але не варто забувати, що якщо пластик неякісний, він з часом пожовтіє, втратить свій привабливий вигляд. І до того ж, як пластикові, так і алюмінієві ламелі не дуже зручно очищати від пилу. А вона буде сідати, так як вони розташовуються в горизонтальному положенні.

Покупка ролет та жалюзі «Ролло» – гарантія якості та затишку в оселі

Висновки

Який висновок можна зробити, віддати перевагу тканинним ролетів або все ж встановити на вікна жалюзі? Якщо вікна вузькі, більше підійдуть горизонтальні жалюзі, тому що вони здатні візуально їх зробити ширше. Але в загальному можна сказати, що обидва ці варіанти гарні.

Як у жалюзі, так і у тканинних ролет є свої складності по догляду. Наприклад, таку тканину можна прати в пральній машинці, тому чистити дозволяється тільки пилососом з м’якою насадкою. Важливо пам’ятати і про те, що тканина може вбирати запахи.